Tel: +90 346 218 19 25 | E-Posta: info@yofdoor.com

Yiğittürk Mobilya kapıyı yeniden yorumlayarak, kendi özgün tasarımları, yenilikçi bakış açısı ve yüksek teknoloji üretim standartları sayesinde kısa sürede bölgesel hedeflerine doğru emin ve kararlı adımlarla yürümektedir.

Firmamız 2000 yılından itibaren Yiğittürk markasıyla, 2017 yılından itibaren de Yofdoor markasıyla Sivas Organize San. Bölgesinde 7500 m² kapalı olmak üzere 10.000 m² lik bir alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamız geldiğimiz süreçte marka güvenilirliği ve marka bilinirliği açısından çok önemli mesafeler katetmiştir. Üretimini son teknoloji CNC tezgahlarda gerçekleştiren Yiğittürk Mobilya 2017 yılında makina parkurunu daha da genişleterek 40 metre uzunluğunda son teknoloji Otomatik Boya, UV hattı ve otomatik zımpara hattı ile üretim kapasitesini ve kalitesini dahada artırmıştır.

Kurulduğu günden itibaren ahşap imalatı konusunda uzman bir kadroya sahip şirketimiz; akrilik, lake, masif kaplama, PVC, laminant, v.b. daire içi ve büro kapıları yanı sıra mutfak, banyo, vestiyer, giysi odası, genç odası, dubleks merdiven taleplerinize uygun kaliteli üretim, zamanında teslim, bol çeşit ve uygun fiyat politikasıyla cevap vermektedir.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı ‘’hizmette dürüstlük ve kalitedir” prensibi ile çalışan Yiğittürk Mobilya gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden dolayı teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Bugüne kadar birçok projeye başarıyla imza atan Yofdoor ve Yiğittürk Mobilya yurt içi ve yurt dışı bayilikler oluşturarak, hedeflerine ulaşacaktır.